Online výživový poradca

Posledné roky môjho života som mal víziu vytvoriť metódu výživového poradenstva, ktorá bude zpochybňovať a meniť, mylné zavedené poriadky vo výžive a chudnutí.

Metódu tak pôsobivú, že jej výsledkom nebude chaos, hladovanie, únava, nervozita a ani odriekanie. Metódu tak inteligentnú, že dokáže reagovať na individualitu ľudského tela, genetiku i životný štýl.

V októbri 2018 som otvoril vlastnú Výživovú poradňu Hadžega v Rožňave. Vďaka tomuto kroku sa moja vízia stala realitou.

Podarilo sa mi vytvoriť miesto pre ľudí, ktorí chcú upraviť svoju hmotnosť, zmeniť svoje stravovacie návyky a svoj celkový životný štýl.

Pretože verím, že je potrebné o výžive a chudnutí premýšľať inak.

Od januára 2020 som začal služby výživového poradenstva poskytovať i online. Moja klientela sa tak rozrástla i za hranice Slovenska. Napríklad do Bruselu, či do Londýna. Stal sa tak zo mňa online výživový poradca.

Za posledné obdobie 5 rokov, som ako výživový poradca vo svojej vlastnej Výživovej poradni Hadžega, i ako online výživový poradca s európskym dosahom, pomohol individuálnym spôsobom naživo i online, už viac 1 000 klientom.

A ďalším desaťtisíckám prostredníctvom odborných článkov na tomto blogu. Spoločne moji klienti schudli, už viac ako 1 000 kilogramov.

Online výživové poradenstvo

Ako absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave, Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a Karlovej univerzity FTVS v Prahe, sa ako online výživový poradca zameriavam na individuálny spôsob online výživového poradenstva, ktorý rešpektuje jedinečnosť a individualitu každého človeka.

Neponúkam “zázračné produkty,” diéty, hladovanie, únavu ani odriekanie. A ani nechcem po ľuďoch, aby nadmerne cvičili.

Víziou mojej práce je prispôsobiť každému jeho stravovanie tak, aby bolo praktické, jednoduché a dlhodobo udržateľné.

Nechcem dávať lacné a všeobecné rady. Chcem naozaj pomáhať.

Online výživové poradenstvo, ktoré ponúkam, sa skladá z dvoch pilierov.

Online výživovej konzultácie a jedálnička na mieru.

Online výživová konzultácia

Online výživová konzultácia je vhodná pre všetkých ľudí, ktorí rozmyšľajú nad tým, ako zhodiť pár kilogramov, zvýšiť úroveň kondície, či odstrániť únavu.

Ale taktiež aj pre ľudí, ktorí chcú zdravo pribrať, či upraviť svoje stravovanie návyky, vzhľadom na potravinovú alergiu alebo intoleranciu.

Aktuálna situácia, síce nepraje živým stretnutiam a akciám, preto je výživová konzultácia dostupná vo forme živého online vystúpenia. Z pohodlia Vášho domova. Zdravo a bezpečne.

Online výživová konzultácia prebieha naživo, individuálne, vždy iba s jedným človekom. Preto, je čo najviac prispôsobená na mieru. V priebehu konzultácie mi môžete klásť otázky, na ktoré Vám budem odpovedať.

Zaujíma Vás, ako online výživová konzultácia funguje?

Viac informácií získate tu.

Vyberte si online výživovú konzultáciu

Jedálniček na mieru

Cieľom jedálnička na mieru je poskytnúť Vám individuálny výživový plán. Univerzálne odporúčania nefungujú, pretože každé telo potrebuje niečo iné.

Je zbytočné, ničiť si zdravie pochybnými prípravkami, či drastickými diétami.

Zabudnite na počítanie kalórií, konzumujte iba to, čo Vám chutí a kedy Vám to chutí.

Bežne dostupné potraviny. Žiadne zákazy. Iba chutné jedlá s konkrétnymi receptami, ktoré môžete jesť pokojne viackrát denne, či týždenne.

Bez výčitiek.

Viac informácií o jedálničku na mieru nájdete tu.

Získajte váš jedálniček na mieru

Aké výhody má online výživové poradenstvo?

Funguje to rovnako, ako keď by ste sedeli spolu so mnou v mojej kancelárii v Rožňave.

U online verzie je jediný rozdiel v tom, že Vy sedíte doma a ja tiež 🙂

Jediné, čo potrebujete, je mobil alebo počítač a pripojenie k internetu. To je všetko.

Či už budete v obývačke, v kuchyni alebo v práci, nie je dôležité. Či budete mať na sebe tepláky alebo rifle, na tom taktiež nezáleží.

Online výživové poradenstvo má totiž svoje výhody:

  • Nemusíte vôbec nikam jazdiť.
  • Ušetríte tak čas a peniaze za cestu, čo ocenia najmä mimorožňavskí záujemcovia.
  • Nemusíte sa holiť, šminkovať, obliekať... Online výživovej konzultácie sa môžete pokojne zúčastniť v trenkách.
  • Jedálniček na mieru môžete získať tak, že budete sedieť doma v pyžame.
  • Neriskujete zdravie, cez Wi-Fi sa ešte nikto nenakazil...
  • Môžete sa anonymne opýtať na to, na čo by ste sa verejne pred stovkami očí opýtať hanbili.

Získať odborné odporúčania na mieru, je lacnejšie, než učiť sa z vlastných chýb!

Navyše, vďaka online výživovému poradcovi je to zdravé a bezpečné. Môžete získať individuálne konkrétne návody, ktoré Vám zlepšia Vaše výsledky.

Stačí si iba vybrať. Online výživová konzultácia a Jedálniček na mieru sú Vám k dispozícii. A ja tiež 🙂

© Tomáš Hadžega

Online výživový poradca
Oznámkujte tento článok 🙂

Páčil sa vám článok? Odporučte ho i svojim priateľom!
Tomáš je autor projektu Nutrition Experts, ktorého poslaním je učiť ľudí, ako získať vysnívanú postavu, zvýšiť svoju kondíciu, získať viac energie, odstrániť únavu a to vďaka správnym informáciám o výžive postavených na vedeckých základoch. Je autorom knihy Chudnutie na mieru, absolventom Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave (Mgr.) a Karlovej univerzity FTVS v Prahe (PhD.). Tomáš sa odborne zaoberá výživou, telesnou zdatnosťou, nadváhou a obezitou dospelých, prednáša a publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí. So svojimi klientmi pracuje individuálnou formou prostredníctvom bežne dostupných potravín. Osobnými i online konzultáciami, jedálničkom na mieru i komplexnou osobnou starostlivosťou. Jeho klienti schudli jedlom už viac ako 1 000 kilogramov. Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností Slovenskej a Českej republiky.