Chcem inzerovať

Vitajte na partnerskej stránke Nutrition Experts

Web Nutrition Experts ponúka záujemcom možnosti inzercie. Webové stránky Nutrition Experts sú zamerané na články o výžive a zdravom životnom štýle. Ich cieľom je prinášať svojim čitateľom články postavené na overených vedeckých štúdiách. Autorom článkov je výživový poradca Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Webové stránky Nutrition Experts mesačne navštívi 2 500 – 3 000 ľudí. Celkový počet zobrazení stránok sa pohybuje na čísle 9 500 – 10 000 mesačne. A každým mesiacom sa tento počet návštevníkov webu zvyšuje.

Web Nutrition Experts ponúka partnerom v oblasti zdravého životného štýlu nasledovné možnosti inzercie.

Natívna banerová reklama nad každým článkom na webe

Táto reklama sa zobrazí nad každým článkom na webe i na úvodnej stránke magazínu. Reklama sa viditeľne zobrazuje každému užívateľovi na PC i na mobilných zariadeniach.

Natívna banerová reklama v článku

Táto reklama sa zobrazuje v najčítanejšom článku na webe, štandardne pod 8 odstavcom. Je však možné nasadiť i viac reklám pre viac článkov na webe. Reklama sa viditeľne zobrazuje každému užívateľovi na PC i na mobilných zariadeniach.

Natívna banerová reklama v pravom sidebare

Táto reklama sa zobrazuje na pravej strane webu a to na úvodnej stránke magazínu i vo všetkých samostatných podstránkach webu. V pravom sidebare sa banerová reklama zobrazuje u PC. U mobilných zariadení sa táto banerová reklama zobrazuje pod každým samostatným článkom na všetkých podstránkach webu.

U každej z ponúkaných možností je samozrejmosťou nastavenie prekliku na Vaše webové stránky. V prípade využitia niektorej z vyššie ponúkaných možností na obdobie 2 mesiacov, platí celková zľava vo výške 10 %.

Pre ďalšie informácie ohľadom inzercie, kontaktujte Tomáša Hadžegu na emaily tomas@nutritionexperts.sk.