Objednávka Nutrition Experts Klub

Bežná cena 24,90 € (30 dní)

1 € (30 dní)

 • Revolučná diagnostika

  Revolučná diagnostika odhalí zloženie vášho tela (telesný tuk, svaly, bazálny metabolizmus, nebezpečný viscerálny tuk atď.), príčiny a potraviny, ktoré vám až doteraz bránili v chudnutí.

 • Pestré gramážové jedálničky s chutnými receptami

  30 denný gramážový jedálniček na chudnutie s presnými hodnotami kalórií, živín i presného počtu ingrediencií pre prípravu každého jedla a 84 chutnými receptami.

 • Neobmedzené poradenstvo výživového špecialistu

  Už nebudete na svoje problémy sami. V klube máte k dispozícii kvalifikovaného nutričného špecialistu, ktorý vám bude celý čas k dispozícii.

 • Priateľská komunita ľudí a vzdelávacie videolekcie

  V klube nájdete komunitu priateľských ľudí, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj životný štýl a vydali sa na rovnakú cestu ako vy. Taktiež v klube nájdete vzdelávacie videa, vďaka ktorým sa naučíte, ako určité potraviny a faktory ovplyvňuje vašu hmotnosť a vaše zdravie.

 • Motivačné výzvy a až 80% zľavy

  V klube vás budeme motivovať k tomu, aby ste pokračovali ďalej aj vo chvíli, keď to už budete chcieť znovu vzdať. Ako člen klubu máte k dispozícii taktiež  veľké množstvo zliav od našich partnerov a to na kvalitné potravinové doplnky, BIO potraviny, dámsku módu, parfémy, kozmetiku atď.

Potrebujete pomoc?

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať
na podpora@nutritionexperts.sk alebo na tel. +421 908 405 932.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.