Revolučný jedálniček na mieru.

Schudnite jedlom a
nie hladom!

Schudnite raz a navždy, bez hladu, zákazov, 
úmorného cvičenia a odriekania.

Chcem taktiež schudnúť, ako to funguje?

Univerzálne diéty nefungujú, pretože každé telo potrebuje niečo iné

Potrebujeme pochopiť neznáme hormóny, ktoré ovládajú chuť do jedla

Hormón, s názvom leptín, má v našich telách na starosti pocit hladu a ovláda taktiež chuť do jedla. Nízke hladiny leptínu dávajú nášmu mozgu príkaz "najedz sa!" Na druhú stranu vysoké hladiny leptínu mu zasa hovoria "stačí, nie si hladný, máš dostatok zásob tuku."

Problémom však je, že keď človek začne chudnúť zlým a nesprávnym spôsobom, hladiny leptínu sa významne zvýšia a telo začne svoje tukové zásoby "chrániť." Mozog tak reaguje vyvolaním neodolateľného hladu a priberaním hmotnosti.

To znamená, že náš mozog na nesprávny pokus o chudnutie reaguje tak, že vás začne nútiť jesť.

V prípade chybne nastaveného jedálnička môže dôjsť až k leptínovej rezistencii, kedy mozog nereaguje na rastúcu hladinu leptínu a i napriek dostatočnej alebo dokonca nadmernej tukovej zásobe stále vydáva signál "si hladný najedz sa."

K leptínovej rezistencii nemusí nutne dôjsť iba s vysokým množstvom tuku v tele, ale „postačí“ k tomu aj vysoké množstvo viscerálneho tuku.

Mozog pri leptínovej rezistencii nepočuje správy od leptínu o tom, že ste už sýty. Vaše podvedomie si myslí, že ste hladný a núti vás jesť.

Preto krátkodobé hladovanie a "zázračné" koktejly na chudnutie nemôžu nikdy dlhodobo fungovať.

Individuálne nastavený jedálniček vám pomôže schudnúť pohodlne a natrvalo

Schudnite jedlom, pohodlne a bez jojo efektu!

Už si NIKDY nebudete ničiť zdravie a vyhadzovať peniaze za pochybné prípravky na chudnutie a drastické diety, vaša váha už nebude ako na hojdačke.

Objednajte si jedálniček na mieru:

AKCIA!

Získajte ešte DNES jedálniček na mieru
iba za 69 €,
 bežne 100 € 


Vďaka jedálničku na mieru získate na 60-70 stranách:

 • Získate 55 chutných a pestrých tipov jedál

  Chutné a rýchlé jedlá, vďaka ktorým schudnete. Pohodlne a jednoducho si vyberiete zo zoznamu to, na čo máte chuť alebo čo máte doma. A pokojne to isté jedlo aj na viac dní.

 • Odporúčané živinové zloženia, ktoré vaše telo potrebuje

  V jedálničku nájdete presné odporúčané živinové hodnoty, ktoré by ste pri znižovaní hmotnosti mali denne prijať. Čakajú na vás zoznamy najprospešnejších i menej prospešných potravín z hľadiska ich živinového zloženia. Navyše, každý recept taktiež obsahuje presné kalorické i živinové zloženie pre jednoduchšiu orientáciu.

 • Chutné a rýchle recepty, ktoré podporujú chudnutie

  Každý tip má svoj samostatný recept. V ňom nájdete presné ingrediencie i postup, ako si jedlo jednoducho pripraviť. Zložitejšie hlavné jedlo vám nezaberie viac ako 40 minút. Zvládne to aj úplný kuchársky antitalent.

 • Bez počítania kalórií

  Počítanie kalórií je prežitok, ktorý sa preceňuje. Nie sú totiž kalórie, ako kalórie. 3 dcl coca-coly má približne rovnakú kalorickú hodnotu ako 1 kus vajíčka. Naše telo však tieto dve potraviny vníma úplne odlišne. Na počítanie kalórií teda pokojne zabudnite. Nikoho to nebaví a je to zbytočná otrava.

 • Časová flexibilita

  Raňajkovať alebo nie? Jesť trikrát denne alebo päťkrát denne? Jesť iba do 17:00 alebo aj neskôr? Jesť v noci alebo nie? Čert, aby sa v tom vyznal! Nebojte sa, nebudem vás trápiť presnými časmi jedenia. Nie ste predsa stroj. Naučím vás chudnúť bez toho, aby ste neustále sledovali hodinky, či už je čas na ďalšie jedlo. Stresu máme dosť. Nemusíme si pridávať zvytočne ďalší.

 • Šetrí čas a energiu

  Mojím cieľom nie je, aby ste trávili celé dni v kuchyni. Preto môžete obľúbené jedlá konzumovať viackrát denne alebo viackrát týždenne. Rovnako tak sa môžete stravovať v reštauráciách, či závodných jedálniach, keď vám to tak viac vyhovuje. Váš jedálniček tomu vieme bez problémov prispôsobiť.

 • Bez zákazov a odriekania

  Väčšina z nás bola vychovaná na babkiných buchtách, maminých koláčoch a tradičných slovenských jedlách. Zvykli sme si na to a chutí nám to. Tak prečo si zakazovať to, čo máme radi? Nie nebudete hladovať. A ani tých buchiet od babky sa nemusíte úplne vzdať. Prispôsobíme to tak, aby ste chudli aj vďaka svojim obľúbeným jedlám.

 • Bez práškov a koktejlov

  Doplnok stravy existuje. Ale kompletné jedlo produktom nikdy nenahradíte. V jedálničku teda nenájdete žiadne zázračné prášky alebo koktejly, ktoré vás cez noc zbavia kíl navyše. Niečo také už väčšina ľudí vyskúšala a jediné čo získali, bol jojo efekt. Vo vašom jedálničku nájdete hlavne bežne dostupné potraviny, ktoré nájdete v každom supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

 • Maximálna prispôsobivosť

  Máte nejakú potravinovú alergiu alebo intoleranciu? Máte zdravotné problémy? Nechutia vám nejaké potraviny? Nevadí! Nebudem vás nútiť jesť to, čo vám škodí alebo nechutí. Našťastie, máme širokú možnosť výberu. Pripravím vám preto jednoduché a chutné alternatívy, aby ste mohli plynulo chudnúť aj napriek určitým obmedzeniam.

 • Odporúčané pohybové aktivity

  Pohyb je skvelý. A každý krok navyše sa počíta. Avšak nadmerný pohyb predstavuje pre telo stres, ktorý podporuje chuť do jedla a to vedie k nesprávnemu spôsobu chudnutia. Navyše, pohyb tvorí pri znižovaní hmotnosti iba 20 % úspechu. Preto je dôležité zosúladiť výživu a pohyb tak, aby navzájom spolupracovali. A nebojte, nebudem vás nútiť cvičiť 2 hodiny denne.

 • Bežne dostupné potraviny

  Bulgur? A to je čo? Pohánkový chlieb? Ovsená múka? A kde to u nás na dedine akože mám zohnať? Široký výber nemusí byť vždy prospešný. Netvrdím, že potraviny, ktoré nepoznáme sú zlé. Naopak, mnohé z nich sú naozaj skvelé. Ale vysvetlite to staršej pani z dediny, aby si to vypýtala od pani predavačky v miestnych potravinách. To asi veľmi neuspeje. Preto jedálniček na mieru obsahuje hlavne bežne dostupné potraviny. Také, ktoré naozaj zoženiete všade. Také, ktoré poznáte a hlavné také vďaka ktorým úspešne schudnete.

 • Tipy pre jedenie pred športom i po športe

  “Hmm, teraz som bola/bol cvičiť, tak ja sa radšej nič nenajem, aj keď som hladná/hladný ako vlk.” Alebo “dnes som si zamakala/zamakal, tak sa odmením a tú čokoládu si dnes naozaj doprajem!” Ani jeden z týchto najčastejších prístupov nie je správny. Oba totiž majú negatívny vplyv na chudnutie. Ako to teda urobiť inak? Odpoveď na vás čaká vo vašom jedálničku.


1. Prosím kliknite nižšie na zelené tlačítko

2. Budete presmerovaná/ý na stránku s objednávkou

Využiť akciu a objednať jedálniček

Svoj jedálniček na mieru obdržíte najneskôr do 7 pracovných dní na email v súbore PDF alebo poštou v papierovej verzii (na základe vášho výberu).

Často kladené otázky

V čom je váš jedálniček na mieru unikátny? +

Jednoznačne je to maximálna prispôsobivosť vášmu dennému režimu a chudnutie jedlom. Zabudnite na počítanie kalórií, zákazy, hladovanie, nervozitu a únavu. Jedlá, ktoré vám chutia, môžete konzumovať aj naďalej a nájdete ich aj vo svojom jedálničku. Pochopiteľne nie je možné vo veľkom množstve zachovať úplne všetky, napríklad častú konzumácia údenín, sladkostí atď. Navyše je každý vytvorený stravovací plán schválený najlepšími odborníkmi na Slovensku v oblasti dietoterapie a je nastavený pre vaše individuálne potreby.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Z čoho pri tvorbe jedálnička vychádzate, keďže je každý človek iný? +

Pri tvorbe jedálnička na mieru vychádzam z individuálnych informácií, ktoré od konkrétneho človeka získam. Po uhradení objednávky je daný človek presmerovaný na dotazník, ktorý obsahuje otázky ohľadom jeho osobnej i zdravotnej anamnézy. Zaujímajú ma napríklad hodnoty jeho telesnej výšky, aktuálnej telesnej hmotnosti, vek, obvod pásu, pracovný režim, pohybový režim, úroveň stresu, genetika, zdravotné problémy a obmedzenia, lieky, ktoré užíva, potravinové alergie, frekvencia jeho stravovania počas dňa (napr. či sa stravuje 3, 4 alebo 5 krát denne), či pracuje nočné zmeny, aké sú jeho obľúbené i neobľúbené potraviny atď.

Na základe týchto informácií dokážem následne vďaka špeciálnemu softvéru pre tvorbu jedálnička na mieru, danému klientovi jeho jedálniček čo najviac prispôsobiť a to vrátane odporúčaného denného príjmu energie i odporúčaných denných dávok makro i mikroživín.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Ako rýchlo budem chudnúť? +

Všeobecne sa moja metóda drží lekármi odporúčaného váhového úbytku 3-4 kg za mesiac. Pravdou je, že pri dodržiavaní jedálnička na mieru chudne väčšina mojich klientov rýchlejšie. Postupne však potom spolu s nimi váhový úbytok stabilizujeme, aby sa zabránilo jojo efektu.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumiem vaším obavám, ale aj na toto som myslel. Mojou úlohou je s vami schudnúť a zmeniť vaše stravovacie návyky tak, aby ste si vašu novú hmotnosť udržali natrvalo. Jedálniček na mieru a celková moja metóda plne rešpektuje vaše genetické predispozície, životný štýl i vašu individualitu a kvôli tomu je nastavená tak, aby každý človek chudol svojím vlastným tempom. Preto vďaka tejto unikátnej metóde dokážem zaistiť zaručené výsledky s vašou maximálnou spokojnosťou. Moji klienti schudli aj vďaka jedálničku na mieru spoločne za posledný rok viac ako 520 kilogramov s úspešnosťou chudnutia 98 %.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Koľko ma to bude stáť? +

Jedálniček na mieru stojí bežne 100 €, ale keď si ho objednáte teraz, tak získate jeho kompletnú verziu iba za 69 €.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Nie. Jedálniček na mieru je zostavený z potravín, ktoré si môžete zabezpečiť v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Jedálniček na mieru a moja metóda je založená na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a rád vám tento zvyk zachovám (môžete využiť chutné a rýchle recepty, ktoré jedálniček na mieru obsahuje). Keď naopak variť nestíhate a jete skôr v reštauráciách, tak v jedálničku nájdete odporúčania týkajúce ako si vybrať správne jedlo z ponuky vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, rád pre vás nájdem také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Akým spôsobom získam jedálniček na mieru? +

Po uhradení objednávky budete presmerovaná/presmerovaný na stránku s jednoduchými inštrukciami. Čaká na vás Dotazník kondície, stravovacieho režimu a životného štýlu od Online výživovej poradne Dr. Hadžega. Na základe vyplnenia informácií v tomto dotazníku získate zostavený jedálniček na mieru. Ten vám najneskôr do 7 pracovných dní doručím na email v elektronickej verzii alebo poštou v papierovej verzii. Záleží čo vám viac vyhovuje.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Koľko tipov jedál jedálniček obsahuje? +

Jedálniček na mieru obsahuje spolu 55 rôznych tipov jedál. Tie je možné rozdeliť podľa vašej voľby na 3, 4 alebo 5 porcií denne. V prípade, že vám napríklad vyhovuje konzumácia jedál 3 krát denne, potom sa tipy pre vhodné jedlá rozdelia po 18 rôznych možností na každú časť dňa, napr. 18 tipov pre raňajky, 19 tipov pre obedy a 18 tipov pre večeru. Každý tip jedla obsahuje detailný samostatný recept, ako si jedlo rýchlo a jednoducho pripraviť.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Na aké dlhé časové obdobie sa jedálniček pripravuje? +

Jedálniček na mieru nemá časové obmedzenia. Znamená to, že ho môžete využívať po dobu, kým dosiahnete svoj cieľ alebo pokojne aj celoživotne. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám potravinovú alergiu, intoleranciu a niektoré zdravotné obmedzenia. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti. Znamená to, že potraviny, ktoré vám zdravotne neprospievajú a rovnako tak aj potraviny, ktoré vám nechutia v jedálničku nenájdete. Nájdete v ňom bežne dostupné najvhodnejšie náhrady, také ktoré vám pomôžu úspešne dosiahnuť váš cieľ, či už sa jedná o zníženie hmotnosti, priberanie alebo zmenu stravovania zo zdravotných dôvodov a to aj napriek určitým zdravotným obmedzeniam ako napr. celiakia, alergia na pšenicu či lepok, alergia na vajíčka, alergia na kravskú bielkovinu kazeín, laktózová intolerancia, histamínová intolerancia atď.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Mám záujem o jedálniček na mieru, ale mojím cieľom nie je schudnúť, ale pribrať. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru je možné pripraviť na základe odlišnosti vášho cieľa. To znamená aj v prípade, že chcete pribrať a zvýšiť tak svoju hmotnosť, či sa jedná o zdravotné alebo osobné dôvody. Samozrejme aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti napr. chuťové preferencie, zdravotné dôvody, časové možnosti, pohybovú aktivitu atď. U vášho cieľa pribrať je jedálniček nastavený presne na váš denný kalorický príjem a príjem makro i mikro živín tak, aby bol váš cieľ úspešne a pohodlne dosiahnutý.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Som vegetarián/vegetariánka. Je jedálniček pre mňa vhodný? +

Áno, jedálniček na mieru je možné pripraviť aj v prípade, že ste vegetarián/vegetariánka alebo vegán či vegánka. Samozrejme aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje všetky vaše individuálne danosti napr. chuťové preferencie, zdravotné dôvody, časové možnosti, pohybovú aktivitu atď.  Jedálniček je nastavený presne na váš denný kalorický príjem a príjem makro i mikro živín tak, aby bol váš cieľ úspešne a pohodlne dosiahnutý.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Nemám príliš veľa času na prípravu jedla. Ako veľmi je jedálniček časovo náročný? +

Rozumiem. Aj v tomto prípade jedálniček na mieru rešpektuje vaše časové možnosti. V prípade, že nemáte príliš veľa času na prípravu jedál, je možné jedálniček pripraviť napríklad iba z maximálne 5 bežne dostupných ingrediencií u každého jedla. Časová náročnosť prípravy jedál sa v takomto prípade výrazne zníži a to u raňajok, desiaty a olovrantu na 5-10 minút, u obedov a večerí na 20-30 minút. Jedlo si môžete pokojne pripraviť aj na viac dní dopredu. Navyše u časovo nízko náročnej verzie môžete pokojne pre obedy využívať vaše obľúbené stravovacie zariadenie. Jedálniček na mieru vám viem maximálne prispôsobiť aj v takomto prípade.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Som matka, ktorá varí pre celú rodinu. Je jedálniček vhodný pre mňa aj moje deti? +

V prvom rade je jedálniček zostavený na mieru priamo vám. Na základe vášho cieľa, chuťových preferencií, zdravotných daností, pohybovej aktivity, denného režimu, časových možností atď. Čo sa však týka prípravy jedál pre deti a ostatných členov rodiny na základe vášho jedálnička záleží na okolnostiach. V prípade, že vaše deti nemajú žiadne zdravotné obmedzenia, či napríklad nadváhu alebo obezitu a majú rovnaké chuťové preferencie ako vy, tak jedlá z vášho jedálnička môžu pokojne konzumovať aj oni. Všetky jedlá sú výživovo hodnotné a vyberané z tých najvhodnejších zdraviu prospešných možností. Samozrejme je potrebné rešpektovať, že detský organizmus funguje odlišnejšie, ako dospelý a preto v prípade, že sa jedná napríklad o nadváhu dieťaťa je lepšie poznať presné odporúčania na mieru, ktoré budú rešpektovať všetky jeho individuálne danosti a zákonitosti. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK
Odpovie mi niekto na moje otázky? +

Áno. Svoje otázky ohľadom jedálnička mi môžete položiť zdarma emailom na tomas@hadzega.sk. 

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku. OBJEDNAŤ JEDÁLNIČEK

Kontakt

Online výživová poradňa Dr. Hadžega

Tel. č.: +421 908 405 932

Email: tomas@hadzega.sk

Ako získate svoj jedálniček na mieru?

Autor jedálnička

Kto vám pripraví jedálniček?

Mgr. Tomáš Hadžega, PhD.

Tomáš je expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu s 8 ročnými skúsenosťami.

Absolvent Univerzity Komenského FTVŠ v Bratislave,
Aristotelovej univerzity v Thessalonikách a
Karlovej univerzity FTVS v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Prevádzkuje vlastnú Výživovú poradňu Hadžega a
Online výživovú poradňu Dr. Hadžega.

Je autor knihy Chudnutie na mieru.

Jeho klienti spoločne schudli už viac ako 1 000 kilogramov.

Organizácia BPH - British Publishing House Ltd. ho v roku 2022 zaradila do encyklopédie významných osobností
Slovenskej a Českej republiky.

Referencie

Slová iných vydajú za sto mojich

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Soňa Sedláčková Soňa Sedláčková Autorka SOM© a trénerka zo šou Najväčší víťaz

 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Roman Pojezdál Roman Pojezdál

 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Milan Straka Milan Straka

 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Roman Kozar Roman Kozar

 • Konečne cítim zmenu, ktorú si všimlo už aj moje okolie, čo mi robí veľkú radosť 🙂 Nemám už stále pocit nafúknutého brucha, ako som mala predtým. Teraz sa cítim sa ľahšia, moje bruško sa stiahlo a z toho sa naozaj veľmi teším 🙂
  Jaroslava Illášová Jaroslava Illášová

Možno ma poznáte z:

Na toto sa môžete tešiť:

 • Konzumujete iba jedlá, ktoré vám chutia
 • Jednoduché a pohodlné stravovanie
 • Rýchle a chutné recepty
 • Maximálna prispôsobivosť
 • Individuálny prístup vzhľadom k vášmu zdravotnému stavu
 • Konzumácia potravín, ktoré sú k dispozícii v každom supermarkete
 • Široký a pestrý výber jedál
 • Návody a ďalšie tipy pre trvalé schudnutie

Na toto môžete zabudnuť:

 • Hladovanie
 • Počítanie kalórií
 • Užívanie koktejlov, nápojov a iných doplnkov stravy
 • Prísne a obmedzujúce diéty
 • Nekontrolovateľné pocity hladu
 • Večerné prejedanie sa
 • Únava, nervozita a nedostatok energie
 • Nekontrolovateľná chuť na sladké

Maximálna spokojnosť alebo vám vrátim
vaše peniaze

Keď sa vám nebude zdať, že za svoje peniaze získate
mnohonásobne vyššiu hodnotu a naozaj schudnete, tak vám
všetky vaše peniaze bez akýchkoľvek otázok ihneď vrátim späť.

Už mnoho žien ako vy, so mnou spoľahlivo a natrvalo schudlo.

Získajte ešte dnes jedálniček na mieru za akčnú cenu a schudnite aj vy.

Chcem schudnúť, objednať jedálniček na mieru!