Objednať analýzu

Nenechajte sa napáliť, ďalšou predraženou diétou!

Keď ste už vyskúšala veľké množstvo diét, pravdepodobne budete súhlasiť, že je málokedy vidieť nejaké viditeľné zlepšenie.

Väčšina diét totiž veľmi dobré nefunguje, pretože sú založené na jednotvárnosti stravovania a hladovaní, čo ide proti prirodzenému fungovaniu ľudského tela.

Naše telá pritom majú špeciálne mechanizmy, ktoré riadia to, či budeme váhu priberať alebo chudnúť. Jednou z hlavných látok, ktorá reguluje náš metabolizmus je leptín. Keď sa hladiny leptínu zvýšia, náš metabolizmus sa zrýchli a my chudneme. Keď sa však jeho hladiny znížia, náš metabolizmus sa spomalí a začneme priberať na váhe.

"Keď začnete chudnúť spôsobom, ktorý nie je optimálny pre vaše telo, hladiny leptínu sa znížia a vaše telo začne, čo najviac "chrániť" tukové zásoby.

To znamená, že potom budete chudnúť zložitejšie alebo takmer vôbec a to aj keď budete cvičiť a jesť menej.

Riešenie o ktorom sa veľmi nevie

Príde vám zvláštne, že je svet plný metód a informácií o tom, ako schudnúť, ale aj napriek tomu má viac ako polovicu Slovákov nadváhu? Ako je možné, že stále nie sme schopní efektívne odhaliť príčiny, ktoré vedu k priberaniu hmotnosti?

Je to, ale naozaj tak? Alebo tu je moderné riešenie hodné 21. storočia, ktoré môže odhlaiť chyby, kvôli ktorým dochádza k priberaniu hmotnosti a odstrániť tak kilá bez hladu, driny v posilňovni, pohodlne a rýchlo?

Naša jedinečná viscerálna analýza odhalí,

čo vám až doteraz bránilo schudnúť

Naša revolučná metóda zistí zloženie vášho tela, ukáže kde je problém a navrhne najvhodnejšie riešenie:

Výšku bazálneho metabolizmu

Hodnoty telesného tuku

Hodnoty beztukovej hmoty (svaly a kosti)

Množstvo nebezpečného viscerálneho tuku v tele

Hodnoty telesnej vody, ktoré ovplyvňujú proces chudnutia

Možnosti zníženia brušného a telesného tuku

Genetické predispozície k nadváhe

Na základe získaných hodnôt schudnete ľahšie a rýchlejšie.

Rozpustenie tukových buniek, pomocou

 jedenia správnych potravín

Táto metóda bez hladovania a cvičenia obnovuje úroveň energie a zrýchľuje váš metabolizmus.

 • Postava na ktorú ste pyšná

  Pomocou unikátnej metódy telesnej analýzy, jedálničkov, odborných odporúčaní a motivácie, sme schopní dosiahnuť u vašej postavy viditeľných zmien už za pár dní. Rozpustíme tukové bunky a zrýchlime váš metabolizmus. Oblečenie si budete kupovať podľa toho, ako sa vám páči a nie tak, aby zakrylo prebytočné kilogramy.

 • Viditeľne vyššia úroveň energie

  Zabudnite na jednostranné diéty, kde jete celý týždeň iba vajíčka až vám je z toho zle. Zabudnite na každodenné, hodinové bicyklovanie a následnú svalovku. Naša metóda vám umožní schudnúť pestrou stravou bez toho, aby ste trpela únavou, nervozitou či bolesťami hlavy.

 • Bez jojo efektu

  Jojo efekt je prirodzený dôsledok diét, ktoré idú proti fungovaniu ľudského tela. Hladovaním ešte žiadny človek dlhodobo neschudol a už vôbec si svoju novú hmotnosť neudržal. Naša metóda si zakladá na pestrom a chutnom stravovaní, nie na hladovaní. Preto môžete na jojo efekt pokojne zabudnúť.

 • Rýchlejší metabolizmus bez cvičenia

  Naozaj si nemusíte kupovať permanentku do fitka a platiť hromadu peňazí za osobného trénera. Zrýchliť svoj metabolizmus a vďaka tomu efektívne chudnúť môžete iba vďaka tým správnym potravinám.

 • Bez počítania kalórií

  Naša metóda sa zakladá na skutočných a chutných jedlách, ktoré konzumujete prakticky bez obmedzenia. Všetko je nastavené tak, aby ste sa najedli chutne a do sýtosti bez otravného počítania kalórií, ktoré nikto nemá rád.

 • Spokojnosť a vyššie sebavedomie

  Už nebudete frustrovaná, že sa vám nedarí schudnúť. Nebudete si ničiť zdravie a vyhadzovať peniaze za pochybné prípravky na chudnutie a drastické diety, vaša váha už nebude ako na hojdačke.

 • Dlhodobé udržanie hmotnosti vďaka odporúčaniam na mieru

  90% ľuďom sa do 1 roka po schudnutí vráti späť viac ako polovica zhodených kilogramov. Naším cieľom je, aby ste si svoju novú hmotnosť udržala až do konca vášho života, bez zbytočných výkyvov. Odporúčania našich špecialistov priamo na mieru na základe vašich výsledkov telesnej analýzy vám tak umožnia nielen zrýchliť váš metabolizmus a znížiť hodnoty tuku, ale taktiež vás naučia ako sa o vaše telo dlhodobo starať, aby vyzeralo mladšie, bolo vy vysokej kondícii a plné energie.

 • Bez hladu a nočných nájazdov na chladničku

  Naša metóda prináša vysnívanú postavu, plnú energie bez hladu, celodenného odriekania jedla a nočných nájazdov na chladničku. Vďaka pravidelnému stravovaniu počas celého dňa bude vaše chudnúť jedlom, bez nepríjemných vedľajších problémov, ktoré prináša väčšina diét.

S našou metódou chudnete online z pohodlia vášho domova. Jednoduchý prístup k viscerálnej analýze a k výživovému špecialistovi máte k dispozícii z každého kúta Slovenska 😉 Nie ste tak limitovaná miestom a ani časom.

Kontakt

Přátelé zdraví z.s.

IČ: 03647170

Email: info@konecnefit.sk

AKCIA!

Schudnite s nami pohodlne a
bez jojo efektu!

Objednajte sa ešte DNES na viscerálnu analýzu
iba za 11.90 €,
 bežne 29.90 €


V rámci odbornej analýzy získate:

 • Zistíte prečo sa vám nedarilo schudnúť - Komplexná telesná analýza chudnutia

  Dozviete sa, ako na tom vaše telo momentálne je a na čo je nutné sa vo vašom prípade pri chudnutí zamerať. Dozviete sa aké chyby ste robili pri výbere potravín a vo vašom životnom štýle.

 • Jedálniček pre chudnutie bez hladu a straty energie

  Získate vzorový jedálniček na chudnutie s 30 chutnými receptami, vďaka ktorému môžete naštartovať svoje chudnutie.

 • Odborné odporúčania a návrh postupu na základe telesnej analýzy

  Na základe úvodnej analýzy dostanete od špecialistu jasné vysvetlenie všetkých výsledkov a návrh postupu, ako sa dostať bez frustrácie na vašu vysnívanú váhu.

 • Podpora a motivácia k úspešnému schudnutiu

  Nutričný špecialista vám navrhne postup a odporúčania na mieru, ako sa dostať na vašu vysnívanú váhu a udržať si ju.


1. Prosím vyplňte objednávku

2. Po vykonaní zabezpečenej platby budete presmerovaná priamo do členskej sekcie

3. Budeme sa na vás tešiť v členskej sekcii Konečne Fit. Viscerálna analýza i poradenstvo výživového špecialistu prebieha z pohodlia vášho domova. Nemusíte tak vôbec nikam chodiť.

Čo je Konečne Fit?

Vždy sme mali víziu vytvoriť profesionálnu metódu výživového poradenstva, ktorá by bola dostupná z celého sveta. Metódu tak pôsobivú, že ju máte k dispozícii všade, na letnej dovolenke pri mori i na zimnej lyžovačke v horách. Metódu tak inteligentnú, že dokáže reagovať na individualitu vášho tela, genetiku i životný štýl.

S Konečne Fit sa táto vízia stala realitou. Je to miesto pre ľudí, ktorí chcú upraviť svoju hmotnosť, zmeniť svoje stravovacie návyky a svoj celkový životný štýl.

V uzavretej online členskej sekcii má každý člen k dispozícii doživotný a neobmedzený prístup k viscerálnej telesnej analýze a diagnostike životného štýlu, odborné odporúčania na mieru, vzorový jedálniček na chudnutie, recepty i videolekcie i podporu kvalifikovaného výživového špecialistu.

Jednoducho je to výživová poradňa na internete, ktorú máte priamo u vás doma i v každom ďalšom kúte sveta.

Kto je autor metódy?

Mgr. Tomáš Hadžega - expert na výživu, chudnutie a
telesnú kondíciu so 7 ročnými skúsenosťami.

Absolvent FTVŠ UK v Bratislave, ktorý momentálne pracuje na svojom doktoráte na Karlovej univerzite v Prahe.

Publikuje v odborných časopisoch na Slovensku i v zahraničí.

Autor metódy výživy pre športovcov, ktorá pomohla už stovkám športovcom na Slovensku i v Českej republike.

Máte stále otázky?

V čom je vaša metóda unikátna? +

Naša metóda chudnutia prebieha v online uzavretej členskej sekcii a je určená pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, zmeniť svoje stravovacie návyky a svoj celkový životný štýl. Jednoznačne jej hlavnou výhodou je diagnostikovanie chýb, ktoré vám pri chudnutí bránili, odbornú odporúčania na mieru, komplexná starostlivosť, maximálna prispôsobivosť metódy vášmu dennému režimu, podpora a motivácia špecialistov. Jednoducho vám táto metóda umožňuje chudnúť z pohodlia vášho domova vďaka jedlám, ktoré vám chutia.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Ako analýza prebieha? +

Po zaplatení objednávky budete ihneď presmerovaná do online členskej sekcie, kde na vás čaká komplexná analýza vášho tela, stravovacích návykov a životného štýlu. Po absolvovaní tejto analýzy získate vaše aktuálne výsledky spolu s odbornými odporučaniami na mieru, ktoré navrhne náš kvalifikovaný nutričný špecialista. Vďaka našej revolučnej metóde už nemusíte absolvovať merania na prístrojoch, ale môžete získať odbornú analýzu a odporúčania priamo z pohodlia vášho domova.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Ako rýchlo budem chudnúť? +

Všeobecne sa naša metóda drží lekármi odporúčaného váhového úbytku 3-4 kg za mesiac. Pravdou je, že na začiatku chudneme sa našimi klientami rýchlejšie. Postupne potom váhový úbytok stabilizujeme, aby sme zabránili jojo efektu. Ako rýchlo budete chudnúť konkrétne vy, vám radi prezradíme na základe úvodnej analýzy chudnutia.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Koľko ma to bude stáť? +

Bežná cena viscerálnej analýzy je 29,90 Eur, ale keď sa objednáte hneď teraz, tak ju získate iba za 11,90 Eur. Akékoľvek ďalšie investície sú iba na vás. Našou prácou je sa vám prispôsobiť sa a nie naopak.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Bojím sa, že neschudnem +

Rozumieme vaším obavám, ale aj na toto sme mysleli. Našou úlohou je s vami schudnúť a zmeniť vaše stravovacie návyky, tak aby ste si vašu novú hmotnosť udržali natrvalo. Naša metóda plne rešpektuje vaše genetické predispozície, životný štýl i vašu individualitu a preto je nastavená tak, aby každý človek chudol svojím vlastným tempom. Preto vďaka tejto unikátnej metóde dokážeme zaistiť zaručené výsledky s vašou maximálnou spokojnosťou.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Budem musieť užívať nejaké doplnky stravy? +

Primárnym cieľom našej metódy je stravovanie z potravín, ktoré nájdete v akomkoľvek supermarkete v blízkosti vášho bydliska. V prípade, že budete chcieť nejaké doplnky stravy užívať radi vám s výberom pomôžeme.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA
Bojím sa, že časovo nezvládnem dodržiavať navrhnuté odporúčania +

Našu metódu si zakladáme na tom, aby vaše stravovanie bolo maximálne jednoduché a bez veľkých zbytočných zmien. To znamená, že keď si teraz doma varíte, je to skvelé a radi vám tento zvyk zachováme. Môžete tak využiť naše chutné recepty, ktoré v klube nájdete ihneď po registrácii. Keď naopak variť nestíhate a jete skôr v reštauráciách, tak vám v klube odporučíme tie správne jedlá z jedálneho lístku vašej obľúbenej reštaurácie. Jednoducho, keď budete v časovom tlaku, radi pre vás nájdeme také riešenie, ktoré dokážete dodržiavať aj vo svojom náročnom dni.

Áno, tieto informácie odpovedali na moju otázku OBJEDNAŤ SA

Tu je dôkaz účinnosti metódy

Naším cieľom je naozaj pomôcť, preto si trúfame ponúknuť 100% garanciu spokojnosti.

Keď nebudete s analýzou spokojná, dostanete vaše peniaze späť.

Schudnite s nami natrvalo z pohodlia domova.

Objednajte sa ešte dnes na odbornú analýzu za akčnú cenu a schudnite aj vy! 

Mám záujem o odbornú analýzu!

Do konca akcie zostáva: